lifecell-500x500.jpg (093) 878 97 52
Kyivstar_2015_logo_-_Brandmark.png1474117893_unnamed.png (067) 962 14 70
znachok-jelektronnoj-pochty.png  [email protected]

Регина Бретт

Регина Бретт Дивлячись на цю життєрадісну американку середнього віку, важко повірити, що життя з дитинства випробовувало її на міцність.
Але це було необхідно, щоб загартувати характер і перетворити «невдаху» в відому американську журналістку, щасливу дружину і матір. Щоб дізнатися, які уроки вона винесла з життєвих перипетій, потрібно купити книги Регіни Бретт.
У них в короткій, афористичній формі викладено мудрість, що приходить з важким досвідом, щоб навчити цінувати речі, яких ми часто не помічаємо. Всі книги Регіни Бретт пронизані щирою вірою в світле майбутнє. Причому це не порожній оптимізм, а переконаність, підкріплена особистим досвідом. Життєвий шлях Регіна Бретт - одинадцята за рахунком дитина в багатодітному сімействі, через що, за її власними словами, вона відчувала себе «забутим кошеням з величезного посліду». У підлітковому віці, не впоравшись з самотністю і відчуттям непотрібності, почала випивати.
У 20 років стала матір'ю-одиначкою. У 40 вперше вийшла заміж. А в 41 рік у неї виявили онкологію, і це повністю змінило її життя. Опинившись віч-на-віч зі смертю, Регіна Бретт раптом зрозуміла, що відчайдушно хоче жити.
Пізніше це вилилося в одне з найвідоміших її висловів: «Ставати старше - найкраща альтернатива, ніж померти молодим» (урок 36). І вона перемогла. Зараз з чоловіком і дочкою живе в Клівленді (штат Огайо), де веде популярну філософську колонку в місцевій газеті, працює телеведучою, бере участь в семінарах і ток-шоу в якості гостя і пише книги. Як журналістка вона удостоєна численних премій і нагород. Її ім'я займає почесне місце в Залі журналістської слави. Життєві афоризми в творчості Регіни Бретт
У 45 років на знак вдячності за можливість дожити до цього віку жінка написала книгу «Бог ніколи не моргає», що стала відповіддю на дитячі думки автора, що, коли вона народилася, Господь заплющив очі і не помітив цієї знаменної події. Викладені в книзі 50 уроків - результат роздумів Регіни Бретт про особисті життєвих кризах, коли вона одна ростила дочку, безуспішно шукала рідну душу, боролася з важкою хворобою, вибудовувала взаємини з Богом, переживала наслідки дитячих комплексів. Вийшла розумна, світла, емоційна книга, яка змушує замислитися над тим, що ми робимо правильно і неправильно. У 50 років журналістка опублікувала всі
50 афоризмів в газетній колонці. Читачам так сподобалися мудрі вислови, що їх копіювали, відправляли по e-mail і озвучували на весіллях та інших торжествах. Пізніше вийшла книга «Будь дивом. 50 уроків, які допоможуть тобі зробити неможливе», куди увійшли есе про людей, які заслуговують на захоплення. Судячи з читацьких відгуків про книгу Регіни Бретт, описані тут приклади надихають і заряджають оптимізмом. Останньою на сьогоднішній день стала книга з промовистою назвою «У Бога завжди є робота для тебе. 50 уроків, які допоможуть тобі відкрити свій унікальний талант»


Возврат к списку