lifecell-500x500.jpg (093) 878 97 52
Kyivstar_2015_logo_-_Brandmark.png1474117893_unnamed.png (067) 962 14 70
znachok-jelektronnoj-pochty.png  [email protected]

Читайте..

Читайте..

Правда странно, что, если книжку прочитать несколько раз, она становится намного толще? Как будто при каждом чтении что-то остается между страниц.
Ч у в с т в а, м ы с л и, з в у к и, з а п а х и… И когда ты много лет спустя снова листаешь книгу, то находишь там себя самого — немного младше .... /В.Марченко/
19.03.2020
Мы работаем для вас!

Мы работаем для вас!

Без паники! Мы продолжаем работать, до тех пор, пока работают службы доставки (Нова пошта, Укрпошта, Jastin, Делівері...)!  Используйте время "Карантина" для подготовки к новому рывку Вашего бизнеса! Читайте! Учитесь! Консультируйте партнеров по Viber, Telegram, WhansApp и др.). Развивайтесь!  а мы готовим для вас новые книги  и классику по развитию бизнеса!  И будьте здоровы!!!
17.03.2020

Зі святом Весни та кохання!

Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю!
08.03.2020
14 лютого - міжнародний день дарування книг!

14 лютого - міжнародний день дарування книг!

А ви вже подарували книгу своїм  партнерам – майбутнім Діамантам та Смарагдам?
14.02.2020

Христос народився! Славімо Його!

Христос народився!!! Славімо його!
Любові та миру вашим родинам!
07.01.2020

Вже рік старий за обрії пливе.

Вже рік старий за обрії пливе.
Уже й Новий стоїть на виднокрузі.
Хай у Новому буде все нове,
Старі лиш вина, істини і друзі!

31.12.2019

Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств, Кейт Феррацці

Нове - це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг - мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.

Кейт Феррацці - гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги - народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це - завдяки зв’язкам.

«Ніколи не їжте наодинці», - одна з порад, яку він дає у своїй книзі, що стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше - будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, - таке перше правило нетворкінгу. Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана - найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування - перетворити на успіх.
02.11.2019

Разбуди в себе исполина, Энтони Роббинс

Что создает различие в уровне жизни разных людей? Почему одни люди, начинающие так скромно, без серьезной базы, умудряются, несмотря ни на что, построить такую судьбу, которая служит примером для всех?
Одной из причин того, что столь немногие из нас достигают желаемого, является неспособность сконцентрировать свое внимание на цели и направить энергию на ее достижение. Большинство людей совершают свой жизненный пусть, никогда не принимая решения достичь чего-то конкретного. Чем же определяется поведение человека? Ответ на эти и другие вопросы вы получите на страницах данной книги. Энтони Роббинс раскроет вам секреты, способные изменить вашу жизнь раз и навсегда!
23.10.2019