lifecell-500x500.jpg (093) 878 97 52
Kyivstar_2015_logo_-_Brandmark.png1474117893_unnamed.png (067) 962 14 70
znachok-jelektronnoj-pochty.png  [email protected]

Просто продовжуйте бути СОБОЮ

1. Біль є частиною росту.
Іноді життя закриває двері, бо пора рухатися. Це добре, тому що ми часто вже не почнемо рух, поки обставини не змусять нас. Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що немає болю без мети. Рухайтеся від того, що заподіює Вам біль, але ніколи не забувайте урок, який він викладає Вам. Те, що Ви боретеся, не означає, що Ви терпите невдачу. Кожен великий успіх вимагає гідної боротьби. Залишайтеся терплячими і впевненими. Все налагодиться; швидше за все, не через мить, але в кінцевому результаті все буде... Пам'ятайте, що є два види болю: біль, який заподіює біль, і біль, який змінює Вас. Замість того, щоб чинити опір цьому болю, дайте йому допомогти Вам.

2. Все в нашому житті тимчасово.
Завжди, коли йде дощ, ми знаємо, що він закінчиться. Щоразу, коли Вам заподіюють біль, рана заживає. Після темряви завжди з'являється світло - щоранку нагадує Вам про це, але проте Ви часто забуваєте це і вважаєте, що ніч триватиме завжди. Ніщо не триває вічно. І це теж пройде.
Якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим. Це не триватиме вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся, тому що і це не назавжди. Те, що життя нелегке в даний момент, не означає, що Ви не можете сміятися. Те, що щось турбує Вас, не означає, що Ви не можете посміхнутися. Кожен момент дає Вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду Ви отримуєте другий шанс. Вам дають шанс, Ви просто повинні використовувати його.

3. Хвилювання і скарги нічого не змінять.
Ті, хто скаржаться найбільше, домагаються найменше. Завжди краще спробувати зробити щось і потерпіти невдачу, ніж нічого не зробити. Ніщо не закінчено, якщо Ви програли; все закінчено, якщо Ви тільки скаржитеся. Якщо Ви вірите в щось, продовжуйте намагатися. Не дозволяйте тіням минулого затьмарювати Ваше майбутнє. Дозвольте набутому досвіду поліпшити ваше життя. І незалежно від того, що станеться в кінцевому рахунку, пам'ятайте - істинне щастя починає прибувати тільки тоді, коли Ви припиняєте скаржитися на Ваші проблеми і починаєте бути вдячними за всі ті проблеми, яких у Вас немає.

4. Ваші шрами є символами Вашої сили.
Ніколи не соромтесь шрамів, залишених Вам життям. Шрам означає, що болі більше немає, і рана затяглася. Це означає, що Ви перемогли біль, засвоїли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу. Не дозволяйте Вашим шрамам тримати Вас в заручниках. Не дозволяйте їм змушувати Вас жити в страху. Ви не можете змусити шрами зникнути, але Ви можете почати розглядати їх як ознаки сили.
Румі одного разу сказав: «Рана є місцем, де Світло входить в Вас». Ніщо не може бути ближчим до правди. З страждання з'явилися найсильніші душі; найвпливовіші люди в цьому великому світі. Подивіться на свої шрами як на гасло: «ТАК! Я ЗРОБИВ ЦЕ! Я вижив, і в мене є шрами, щоб довести це! І тепер у мене є шанс стати ще сильнішим».

5. Кожна невелика боротьба є кроком вперед.
Терпіння - не в очікуванні; воно в здатності зберігати гарний настрій, наполегливо працюючи на Ваші мрії. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця. Інакше в старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час. Можливо, ви не зможете їсти те, що Ви звикли, або спати стільки, скільки Ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль. Це може означати зміну Вашої зони комфорту. Це може означати жертвування відносинами і всім, що Вам знайоме. Це може означати появу часу, який Ви проведете на самоті. Але саме самотність робить багато речей можливими. Це своєрідний тест на витримку, на те, наскільки Ви дійсно хочете досягти мети. І тоді Ви зрозумієте, що боротьба - не перепона на шляху, це - шлях. І він вартий того. Немає кращого відчуття в світі, ніж усвідомлення того, що ви живі.

6. Заперечність інших людей - не Ваша проблема.
Будьте впевнені, коли погане оточує Вас. Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти Вас. Це - легкий спосіб підтримати власний ентузіазм. Коли інші люди будуть говорити про Вас погано, продовжуйте бути собою. Не дозволяйте іншим змінювати себе. Ви не можете приймати все занадто близько, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось заради Вас. Вони роблять щось заради себе.
Перш за все, ніколи не міняйтеся для того, щоб справити враження на когось, хто каже, що Ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить Вас краще і веде Вас до більш яскравого майбутнього. Люди будуть говорити незалежно від того, що Ви робите чи як добре Ви робите це. Все жарти в сторону - у вас тільки одне життя. Тому робіть те, що робить Вас щасливими і будьте з тими, з ким Вам добре.

7. Те, що повинно бути, в кінцевому рахунку БУДЕ.
Ви наповнюєтесь силою, коли замість того, щоб кричати і скаржитися, Ви віддаєте перевагу посміхатися і цінувати життя. Благословення є в кожній боротьбі, з якою Ви стикаєтеся, але Ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх. Ви не можете змусити речі відбуватися. У деякий момент Ви повинні відпустити і дозволити тому, що призначено, трапитися.
Любіть Ваше життя, довіряйте Вашій інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходьте щастя, вивчайте через досвід. Це - довга поїздка. Ви повинні припинити весь час хвилюватися, задаватися питаннями і сумніватися. Смійтеся, живіть в кожен момент життя і насолоджуйтеся життям. Ви можете не знати точно, куди Ви мали намір піти, але Ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де Ви повинні бути.

8. Найкраще, що Ви можете зробити - продовжувати рухатися.
Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинам в своєму серці перетворюватися в рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня. Зрозумійте, що хоробрість красива. Знайдіть у Вашому серці те, що змушує інших посміхатися. Пам'ятайте, що Ви не маєте потребу в багатьох людях у своєму житті, тому не прагнете мати більше «друзів». Будьте сильні, коли буде важко. Пам'ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним. Визнавайте, коли Ви будете неправі і виймайте уроки з цього. Завжди озирайтеся назад і дивіться, чого Ви добилися, пишайтеся собою. Не змінюйтесь ні для кого, якщо Ви не хочете. Робіть більше. Живіть простіше.

Просто продовжуйте бути СОБОЮ!

Продовжуйте рости! Продовжуйте рухатися!

Motivates bu Вероніка Василевська
07.02.2021

Возврат к списку